Promocja - fotoksiążka ze zdjęciami dzieci
W celu otrzymania bezpłatnie fotoksiążek należy zamówić jednorazowo odpowiednio od 7 do 13, od 14 do 20 lub 21 i więcej książek. Promocje adresujemy w szczególności do żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. Przedszkolanki lub nauczyciele mogą czytać bajki w gronie dzieci, uczniów, podczas prowadzenia zajęć. Fotoksiążki pozostaną również w placówce jako pamiątka po danej grupie przedszkolaków lub klasie.
W terminie do 14 dni po otrzymaniu zamówionych książek należy wypełnić i wysłać do nas ten formularz:
Fotoksiążki zostaną Państwu przekazane w terminie do 30 dni od daty otrzymania wcześniej zamówionych książek. Przy czym do pracy nad fotoksiążkami przystępujemy po upływie 14 dni od dostarczenia Państwu książek.
Jeżeli zakupili Państwo w jednym zamówieniu od 7 do 13 książek, to należy wysłać do nas jeden formularz.
Jeżeli zakupili Państwo w jednym zamówieniu od 14 do 20 książek, to należy wysłać dwa formularze, po jednym dla każdej fotoksiążki.
Jeżeli zakupili Państwo w jednym zamówieniu 21 i więcej książek, to należy wysłać trzy formularze, po jednym dla każdej fotoksiążki.
Poniżej przedstawiamy wszystkie nasze bajki z ilustracjami, w których zostały umieszczone przykładowe zdjęcia dzieci.
Prosimy pamiętać, że wykonanie fotoksiążki zależy w dużym stopniu od jakości otrzymanych od Państwa zdjęć, które powinny być ostre, w dobrej rozdzielczości i prawidłowo wykadrowane (ramki w bajkowych ilustracjach mają kształt prostokąta i kwadratu).
Zdjęcia powinny być ponumerowane od 1 do 14 i w takiej kolejności zostaną umieszczone w poszczególnych ilustracjach. Ponadto w formularzu należy dodać zdjęcie na okładkę oraz tekst na pierwszą stronę fotoksiążki.
Fotoksiążka składa się z dwóch twardych okładek formatu A4 oraz 14 dużych ilustracji, rozkładówek formatu A3, przedstawiających scenki z bajek. Każda ilustracja zawiera tekst bajki oraz specjalne miejsce na zdjęcie dziecka.